چه چیزی می توانید در صنعت دیجیتال کسب کنید؟ حقوق در سال ۲۰۱۶

edame
فوریه 9, 2020 0 Comment

طی چند سال گذشته ، مهارت ها و فن آوری های دیجیتال به طور فزاینده ای برای همه صنایع و مناطق بازرگانی ضروری شده است و افزایش تقاضا برای متخصصان دیجیتال برای پر کردن این نقش های حیاتی به وجود آمده است.

دیجیتال

سازمان ها برای جذب حرفه ای دیجیتال ماهر در رقابت با یکدیگر هستند و این منجر به حقوق و مزایای بیشتری می شود.

بیشتر بخوانید: در صنعت دیجیتال چه چیزی می توانید کسب کنید؟ حقوق در سال ۲۰۱۸

درآمد در آمریکا

مجدداً ، در بازار کار آمریکا ، متخصصان دیجیتالی با مجموعه مهارتهای خاص و آمادگی جبران خسارت براساس آنها ، تقاضای بالایی دارد. بازاریابان محتوا که می توانند محتوای بهینه سازی شده تلفن همراه را برای طیف وسیعی از دستگاه ها ایجاد و توزیع کنند ، به ویژه تقاضا هستند. به همین ترتیب ، بازاریاب های دیجیتال با دانش قوی در زمینه طراحی موبایل و پاسخگو بسیار مورد توجه هستند ، زیرا پوشیدنی ها و دستگاه های تلفن همراه محبوبیت زیادی پیدا می کنند!

موبایل

حقوق بازاریابی دیجیتال در ایالات متحده به همان اندازه جذاب است. گروه خلاق تأیید می کند که میانگین حقوق یک نویسنده محتوای وب می تواند بین ۱ تا ۵ سال تجربه از ۴۷،۷۵۰ دلار تا ۷۱،۷۵۰ دلار باشد. یک متخصص جستجوگر تازه کار با تجربه ۱ تا ۳ سال می تواند بین ۵۲۰۰۰ تا ۷۱۰۰۰ دلار درآمد کسب کند ، در حالی که برای مثال در یک سطح مدیریت ، یک مدیر بازاریابی تجارت الکترونیکی می تواند بین ۸۷٫۵۰۰ تا ۱۲۰٫۵۰۰ دلار به خانه ببرد.

دلار

مقیاسهای پرداخت انگلستان

سال گذشته ، حقوق دیجیتال در بریتانیا در اکثر تخصص ها ۱۰٪ افزایش یافته است ، که این امر به متخصصان تلفن همراه و توسعه دهندگان جلویی / جاوا اسکریپت و توسعه دهندگان کامل پشته احتیاج داشت. تقاضا برای متخصصان دیجیتال ماهر در همه کانالها ، همراه با افزایش نیاز تکنسین های بازاریابی ، استراتژیست های محتوا و بازاریاب های رشد ، در سال ۲۰۱۶ ادامه خواهد یافت.

در یک راهنمای حقوق و دستمزد تهیه شده توسط هادسون ، گزارش شده است که یک مدیر بازاریابی دیجیتال در سطح ورودی می تواند بین ۲۵۰۰۰ تا ۳۵،۰۰۰ پوند استرلینگ درآمد داشته باشد ، در حالی که یک مدیر SEO می تواند سالانه مبلغی بین ۴۰،۰۰۰ و ۵۵،۰۰۰ پوند دریافت کند. در انتهای قدیمی تر این طیف ، رئیس بازاریابی دیجیتال در یک آژانس می تواند تا ۹۰،۰۰۰ پوند استرلینگ در بخش های مختلف ، از خدمات حرفه ای ، گرفته تا خدمات مالی ، تا تجارت کسب کند.

این که آیا زمان انعطاف پذیر ، افزایش تخصیص مرخصی سالانه یا افزایش جوایز تحریک کننده است ، بازار شغلی دیجیتال هرگز هیجان انگیزتر نبوده است

این توییت