منظره راه اندازی Tech در ایرلند چیست؟

edame
فوریه 9, 2020 0 Comment

دوبلین ، ایرلند به سرعت در حال تبدیل شدن به مرکز راه اندازی فناوری اروپا است. چرا این اتفاق می افتد؟ این فرهنگ استارتاپ از اواسط دهه هشتاد هنگامی شروع شد که امثال مایکروسافت و اینتل به شهر آمدند.

IDA ایرلند (مؤسسه توسعه صنعتی) ، آژانس دولتی ایرلند که مسئول جذب سرمایه گذاری داخلی به ایرلند است ، در جذب برخی از بهترین سازمان های جهانی به کشور کار خارق العاده ای انجام داده است.

۳۰ سال به بعد و ایرلند توانسته امثال Google ، فیس بوک ، LinkedIn ، ​​توییتر ، Dropbox و موارد دیگر را به خود جلب کند. بنابراین ، از دیدگاه جهانی ، اگر می خواهید در اروپا جایگاهی برای سرمایه گذاری بگیرید ، مخصوصاً اگر در فضای دیجیتال هستید ، ایرلند مکانی برای سرمایه گذاری است.

دیجیتال

در این راه ، چند شرکت نوپا از این شرکتهای بزرگ دور می شوند (در واقع ، من یک نوع از اینها هستم – من قبلاً برای مایکروسافت کار می کردم و از آن زمان ۳ مشاغل مختلف را شروع کرده ام!). امروزه ما در معرض طوفان استارتاپ قرار داریم که صدها نفر از کارآفرینان هر هفته سرشان را بالای سر پارکت می اندازند. همه این افراد به دنبال پشتیبانی ، فضای اداری و پول برای توسعه تجارت خود هستند ، از ایده گرفته تا تولید.

راهنمای راه اندازی فناوری ایرلندی از خط مقدم

به معنای واقعی کلمه ، هزاران شرکت پشتیبان – سیستم اکوسیستم استارتاپی – نیز برای حفظ و تقویت این رشد به نتیجه رسیده اند.

یکی از این نوع مشاغل حمایتی ، بخش سرمایه گذاری است که می تواند از لحاظ اقتصادی از رشد استارتاپ های تازه کار حمایت کند.

اقتصادی

آخرین VC که به بازار آمده ، Frontline Ventures است. این شرکت توسط سه متخصص حرفه ای VC ، Shay Garvey (سابق Delta Partners) و Will Prendergast (سابق NCB Venture Capital) اداره می شود.

در بخش بزرگی از بازاریابی ، lads در Frontline Ventures ، تصویری از انجمن Startup در ایرلند را به همراه لیستی از مکان های دریافت بودجه ، فضا و کمک ، ایجاد و منتشر کرده اند.

اگر ربطی به فناوری یا راه اندازی یا دیجیتال دارید ، باید آمار موجود در اسلایدها را بخوانید – کوتاه و مختصر اما پر از نگت ها.

بازاریابی عالی و اطلاعات عالی. آفرین.

تنها چیزی که پیشنهاد می کنم آنها از تحصیل گم شده اند اینست که این استارتاپ ها در مورد نحوه بازاریابی تجارت خود آموزش ببینند.